Hakkımızda

Markalove.com Haziran 2012'de açıldı.

Yalın ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtan konsept mağazacılık anlaşıyla, Türkiye'de bugüne kadar alışılan online alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getirdi.Küratörlüğünü markalove yaratıcı ekibinin üstlendiği site, kıyafetten aksesuara, ev dekorasyonundan teknolojiye kadar, bir yaşam tarzını oluşturabilecek tüm kategorileri, zevkle vakit geçirilebilecek bir ortamda sunuyor. 
 

?Markalove.com ;  Marka Grup sanal mağazacılık iştirakidir. Private Shopping (Kişiye Özel Alışveriş Kulübü) web sitesidir.

Kişiye Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4-5 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Markalove.com özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Markalove.com 'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının altında satışa sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler  Markalove.com üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Markalove.com 'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %20-%80'e varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Markalove.com'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

Keyifli Alışverişler,
Markalove Ekibi