Sıkça Sorulan Sorular

 

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 5- 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Son Siparişlerim" sekmesinde, "Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan bazı ürünlerde değişim yapılamamaktadır(iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz). Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo 297518741 refarns numarası ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan 297518741 acente kodumuzu Yurtiçi Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız. -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 9 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.  -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  -Kozmetik (Tester Parfüm Ambalaj içermediği için koşulsuz iade edebilirsiniz) ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri ( toner, kartuş, şerit vb. ) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, 2-5 gün sürebilir.yurt dışı ithal ürünlerde iptal iade süreçleri 7-15 iş günüdür. Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 


Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı değişim yapılamamaktadır. *Bazı ürünlerde kampanya ve stok şartlarına göre değişim yapılabilmektedir.Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.Ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade süreci başlatılacaktır.

 

Siparişinize ait kampanya süresinin sona ermiş olması durumunda maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır. Devam eden kampanyalarda ise siparişinizden ürün çıkarılması veya beden-numara değişimi yapılması mümkündür. Ancak yeni bir ödeme işlemi gerekeceği için siparişe ürün ekleme yapılamamaktadır. Beden ve numara değişikliği yapılabilmesi için değişim yapacağınız ürünün stoklarda bulunması ve aynı tutardan satışa sunulmuş olması gerekmektedir. Değişiklik talebinizi [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.
Markalove.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.